Cif tekutý písek 500ml

Kód: 21.7
Neohodnoceno
50,70 Kč / ks 41,90 Kč bez DPH 10,14 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Čistící prostředek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada krémových čistících přípravků Cif se vyznačuje vysokou účinností, ale zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Možnosti využití v domácnosti jsou překvapivě velmi široké. Mezi povrchy, které Cif krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho dalších.

Cif krém se hodí nejen pro čištění koupelny a kuchyně, ale také na další povrchy, které by vás jistě ani nenapadly! Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky. Nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv. Použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky anebo hadříku, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Přípravek, je dodáván ve 2 velikostech (250 ml a 500 ml) a třech variantách. Žlutý a bílý Cif krém vám kromě zašlé špíny pomohou odstranit mastnotu i vodní kámen. Zelený Cif krém je obohacen o bělící přísadu, která si poradí i se zaschlými skvrnami od kávy, čaje či vína.Cif pomáhá obnovit vzhled vašich oblíbených věcí!

Návod k použití: Pomocí navlhčené houbičky naneste na čištěný povrch, lehce setřete a omyjte vodou.

  • Abrazivní přípravek CIF Cream Original s mikročásticemi odstraní i tu nejodolnější špínu
  • Aktivní látky pronikají hluboko do skvrn
  • Krémový čistič CIF myje podlahy, kachličky, plasty, kov a moderní povrchy v domácnosti
  • Hodí se i na čištění plastového nábytku, kol nebo obuvi

 

Cena je za 1 kus v balení je běžně 8 ks.

Foto ilustrační.