MAX power prací gel 4 L COLOR

Kód: 170
Neohodnoceno
109,90 Kč / ks 90,83 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Prací gel Max Power Color 4l je špičkovým čisticím prostředkem, který nabízí nejen výkonné čištění, ale také ochranu a obnovu barev na textilních površích.

Detailní informace

Balení: COLOR
Skladem | 170
Můžeme doručit do: 31.7.2024
109,90 Kč / ks
90,83 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Max Power Universalje tekutý prací prostředek pro praní barevného i bílého prádla v pračkách i pro ruční praní. Pere již při teplotě 30C. Při silně znečištěném prádle nalijte malé množství gelu na skvrnu a poté vložte do pračky. Odstraňuje různé skvrny od bílkovin, zbytky jídla, krve, kávy, čaje, vína. Evropská kvalita a nová formule výroby. Tekutý prací prostředek s aplikačním uzávěrem odstraňuje skvrny již při prvním praní a umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru. Vystačí až na 53 dávek.Bezpečnostní varování: Tekutý prací prostředek způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: Pokud se necítíte dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Obsah: 4 L